Opiszemy ściany mieszkań i namalujemy na nich malunki

Dzisiaj ściany jednokolorowe, bez żadnych dodatków, bez żadnych tricków czy upiększeń, są mało popularne i nieciekawe. Takie ściany w mieszkaniach zdają się krzyczeć, że ich właściciele są nudni i mało kreatywni i na pewnonie zasięgają porad u projektantów wnętrz czy dekoratorów.

SPOSÓB NA CIEKAWĄ ARANŻACJĘ WŁASNYCH WNĘTRZ

Bardzo oryginalnym pomysłem, który poleca projektant wnętrz z pracowni architektury novastrefa, są napisy na ścianie w mieszkaniu. Dzięki użyciu odpowiedniej farby, jako podkładu, kolejne napisy można zmieniać i co jakiś czas mieć na ścianach inne motta czy inne treści. Napisy na ścianie w mieszkaniu mogą być wykonane przy pomocy specjalnych farb lub bezpośrednio naklejone, jako naklejki.
Bez względu na to, czy ściany opiszemy czy namalujemy na nich różne grafiki lub malunki, wnętrza naszych domów mogą stać się bardzo oryginalne. W ten oto prosty sposób mamy spersonifikowane mieszkanie.

NAPISY I GRAFIKI

Pisanie na ścianach różnych treści jest oryginalnym sposobem na ciekawą aranżację mieszkania. Te ozdoby są dzisiaj możliwe do wykonania, dzięki super nowoczesnym farbom. Farby są trwałe lub zmywalne, treści mogą być na ścianach przez długi czas lub mogą co jakiś czas być zmieniane.
Różnego rodzaju grafiki czy napisy dekorują i absolutnie nie są kiczem. Oczywiście wszystko zależy od właściciela danego lokum, od jego gustów i jego możliwości finansowych.

NOWOCZESNY DESIGN

Oryginalne ściany można doskonale dopasować do mebli. Wkomponować w tło całego pokoju i sprawić, że design całego pomieszczenia będzie nie tylko modny i nowoczesny ale da przyjemną atmosferę.
Oryginalne zdobienia ścian doskonale komponują się także z odpowiednim oświetleniem wnętrza. Dzisiaj są tak wielkie możliwości i tak różnorodne produkty, że dekory na ścianach mogą być złote, srebrne, błyszczące, świecące w ciemności. Odpowiedni dekorator lub projektant wnętrz, potrafi dopasować poszczególne szczegóły w taki sposób, że całość wyglądu pokoju, będzie dawać niesamowite wrażenie i zapadać mocno w pamięć.